Elektrinis automobilis Mercedes-Benz G63 6x6 variklis 6x45W 110kg juodas
Kód: R-PA.SX1888.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes G63 turi šešis galingus elektrinius variklius, kurių galia 45W, bateriją 12V 14Ah ir gali atlaikyti iki 110 kg. Patogią kelionę užtikrina šeši dideli putų EVA ratai. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, FM radiju, iš anksto įrašytomis melodijomis, galimybe prisijungti per Bluetooth ir įėjimais USB, Micro USB ir AUX. Ant vairo yra signalas. Sėdynė pagaminta iš juodos ekologiškos odos.
Mercedes G63 skirtas vaikams ir tėvams, nes turi 2 akseleratorius - vidinį ir išorinį. Vidinis pedalas skirtas vaikui, o išorinis pedalas yra ant automobilio slenksčio ir skirtas tėvams. Perjungus į tėvų režimą, tėvas gali sėdėti automobilio gale ir valdyti mašinos greitį. Tėvų sėdėjimo vieta yra bagažinėje, esančioje automobilio gale, kuri po pasukimo virsta tėvų sėdyne.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį pultą, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Nuotoliniame pulte galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins penkių taškų diržai.
Savybės:
- Lėtas startas
- Putų Eva ratai
- Klaksonas ant vairo
- Atidaromos durys su spyna
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Penkių taškų saugos diržai
- Juodos ekologiškos odos sėdynė
- 2 greičiai į priekį ir 1 greitis atgal
- Apšviestas variklio jungiklio mygtukas
- Šviesų įjungimo ir išjungimo mygtukas
- Nuotolinis valdiklis, veikiantis 2,4 GHz dažniu
- Muzikos pultas: MP3, Bluetooth, FM radijas, iš anksto įrašytos melodijos ir USB, AUX, SD kortelės įvestis
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 6x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4 GHz
- Saugumo mygtukas Stop
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- Transporto priemonės matmenys: 140 x 72 x 60 cm
- Ratų skersmuo: 25 x 25 cm
- Sėdynė: 36 x 22 x 27 cm
- Maksimalus svoris: 110 kg
- Transporto priemonės svoris: 42 kg
- Svoris su pakuote: 50 kg
- Važiuojamo laikas: 1 - 2 valandos (priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo sudėtingumo)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX1888.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | BOX 3 |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 6x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 26 cm |
| Vybavení vozítka: | 6x6 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 140 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Guminė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 42 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 110 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 145 x 77 x 56 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 6x6 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 270W |
| Aukštis: | 60 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Mercedes g63 6x6 černé
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
