Elektrinis automobilis Mercedes-Benz GT R 4x4 lakuotas žalias
Kód: R-PA.HL289.EXL.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes-Benz GT R atvyksta ant minkštų putų Eva ratų su ultra galingu elektriniu varikliu. Lengvai įveikia nelygų paviršių ir kalvas, nes turi visų keturių ratų pavara. Transporto priemonės apkrova yra iki 30 kg.
Automobilis yra aprūpintas turtinga muzikos sistema su FM radiju ir daugeliu įėjimų, tokių kaip USB, MP3, AUX ar SD. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje ekologiškos odos sėdynėje su saugos diržais. Kelionei apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Elektrinis automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kai koja nuleidžiama nuo akseleratoriaus. Jis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali vairuoti automobilį pats, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Pavojus atveju galima paspausti saugumo mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdys automobilį ir išjungt visus jo funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x RS550PH-12V, 13 000 RPM
- Baterijos 2x 12V / 7Ah
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz
- Du sėdynės, kiekviena 25 x 20 x 30 cm
- Transporto priemonės ilgis 130 cm
- Transporto priemonės plotis 78 cm
- Transporto priemonės aukštis 53,5 cm
- maksimalus svoris 30 kg
- 3 greičiai
- Lygus startas
- 2 x priekiniai amortizatoriai
- 2 x galiniai amortizatoriai
- Ratų skersmuo 25 cm
- Ratų plotis 10 cm
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Odinė sėdynė
- FM radijas
- Muzikos pultas: MP3, SD, AUX, USB įvestis
- Mygtukai su melodijomis
- Klaksonas ant vairo
- Saugos diržai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.HL289.EXL.ZIE |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 130 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 131 x 73 x 37,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 78 cm |
| Sėdynės plotis: | 30 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
