Elektrinis automobilis Mercedes-Benz GLC 63S 4x4 dvivietis lakuotas raudonas
Kód: L-4129Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra licencijuotas prekės ženklo Mercedes-Benz. Automobilio svoris gali siekti iki 50 kg, o vaikas gali važiuoti greičiu nuo 2-8 km/h. Automobilis turi visų keturių ratų paviršiaus pavarą - 4 galingi elektriniai varikliai 45W. Kadangi automobilis yra didesnis ir turi dvi sėdynes, patogiai įsėsti gali ir keleivis. Važinėjimą tikrai pagyvins muzikos pultas, turintis USB ir MP3 įėjimą, todėl galite leisti savo muziką. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą ir kėbulas yra lakuotas.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai, o važiavimą galite kontroliuoti naudodami nuotolinio valdymo pultą. Vaikas gali vairuoti mašinėlę pats naudodamas akseleratorių, o kilus pavojui, galite greitai reaguoti ir paspausti saugos mygtuką STOP, esantį nuotolinio valdymo pulte. Važiavimas yra labai sklandus, o mašinėlė pradėdama judėti ir sustodama "nesukrėčia".
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- variklis 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- perdavimas 3x
- transporto priemonės matmenys 138 x 86 x 64 cm
- greitis 2-8 km/h
- automobilio svoris 35 kg
- maksimalus svoris iki 50 kg!
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1 valanda
- automatinis stabdys, paleidus koją nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- spalva: raudona
Įranga Mercedes-Benz GLC 63S:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- 3 greičiai
- priekiniai LED žibintai
- muzikos pultas - USB, MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581233 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 140 x 79 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 86 cm |
| Sėdynės plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
