Elektrinis Lamborghini Sian 4x4 automobilis žalias
Kód: R-PA.QLS-6388.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Lamborghini Sian turi keturis variklius su bendra galia 106W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Patogią kelionę užtikrins putų EVA ratai ir sėdynė, aptrauktas ekologiška oda. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB, AUX ir SD kortelės įvestimi. Maksimalus automobilio svoris yra 25 kg. Automobilis turi priekinį ir galinį LED apšvietimą ir atsidarančias duris.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriuo galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: priekinis 2x18W, galinis 2x35W
- Galia: 106W
- Krovumas: 25 kg
- Svoris: 13,5 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės savybės:
- Atidaromos durys
- Putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Apšviesta prietaisų skydelis
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Saugos diržai
- Muzikos pultas su USB, MP3, AUX, SD kortelės įvestimi
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Variklio užvedimo garsas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 108 x 62 x 38 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 17 x 32 x 22 cm (h x š x v)
- Ratai: 19 x 8 cm
- Pakuotė: 110 x 58 x 32 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941135 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 2x35W, 2x18W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 32 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 62 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 106W |
| Aukštis: | 38 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
