Elektrinis automobilis Ford Ranger Monster 4x4 LCD MP4 raudonas
Kód: L-3756Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Ford Ranger Monster Truck turi viską, ko reikia puikiai pramogai. Milžiniški ratai, kurių skersmuo 43 cm ir plotis 20 cm, pagaminti iš Eva medžiagos, kuri prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Patogią kelionę užtikrina minkštas ekologiškos odos sėdynė ir 4 amortizatoriai. Vaikas gali pasirinkti 3 greičius nuo 3 iki 5 km/h, o dėka Bluetooth ar USB gali klausytis savo mėgstamų dainų. Automobilio puošmena yra LCD MP4 jutiklinis ekranas.
Automobilis turi atidaromas duris, sulankstomas veidrodėlius ir priekinę bei galinę LED šviesas. Dėl vaiko saugumo galite nesijaudinti, automobilis yra aprūpintas saugos diržais, o su saugos mygtuku Stop, jį galite bet kada sustabdyti. Didžiojo elektrinio automobilio svoris yra iki 50 kilogramų, todėl jame patogiai gali sėdėti net du vaikai. Licencijuotas elektrinis automobilis pagamintas su didžiausia detalumo tikslumu, kad atrodytų labai realistiškai.
Švytinčios efektai:
- apšviesta prietaisų skydelis
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
Garso efektai:
- USB įvestis
- mikro SD
- Bluetooth
- MP3 įvestis
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- variklis 4 x 45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičiai
- matmenys 134 x 106 x 98 cm
- greitis 3-5 km/h
- automobilio svoris 40 kg
- maksimalus svoris iki 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- važiavimo trukmė iki 1 valandos
- automatinis stabdys, paleidus koją nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Ford prekės ženklas
- vaikams nuo 3 metų
- CE sertifikacija
Automobilio įranga:
- LCD lietimui jautrus ekranas ir MP4
- Bluetooth
- 2 taškų saugos diržai
- Durų atidarymas
- rakteliai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- 4 amortizatoriai
- Putų Eva ratai
- Šviesos efektai
- garso efektai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808157465 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, LCD displej |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 134 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 40 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 135 x 103 x 56 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 98 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 106 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
