Elektrinis automobilis Ford Ranger Lift geltonas
Kód: R-PA.707.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas automobilis Ford Ranger Lift su turtinga įranga ir novatorišku dizainu. Automobilio vidus yra įrengtas sėdyne su saugos diržais, muzikos pultu su Bluetooth, su įėjimais MP3, USB ir mygtukais su melodijomis. Kelyje apšviesite priekiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis, greičio perjungimu ir taip pat saugos stabdžiu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 2x35W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Transporto priemonės matmenys: 105 x 64 x 55 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Ratų skersmuo ir plotis: 24 x 9 cm
- Sėdynė: 34 x 19 x 28 cm
- Krovumas: 30 kg
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: MP3, USB, BLUETOOTH įvestis
- priekiniai žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- Variklio užvedimo garsas
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Eko odos sėdynė
- Putų Eva ratai
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864942224 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Ratų skersmuo: | 24 cm |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 106 x 57 x 35,5 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 64 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Ratų plotis: | 9 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
