Elektrinis automobilis Ford Mustang GT500 Shelby juodas
Kód: L-19526Související produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas elektrinis automobilis Ford Mustang Shelby GT500 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 12V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su Bluetooth, Radiju ir USB.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra aptraukta eko oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 7Ah
- Variklis: 2 x 35W
- Galia: 70W
- Greitis: 1,8-3,8 km/h
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 15 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 105 x 67 x 47 cm
- Sėdynė: 34 x 18 x 26 cm
- Ratai: 22 x 8 cm
- Pakuotė: 106 x 56 x 29 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su Bluetooth, USB, radijas
- Garso efektai: signalizacija, iš anksto įrašytos melodijos, variklio garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Sėdynė aptrauktas eko oda
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis. Nuotolinio valdymo pultui baterijos nėra.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991009016 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry: | 105 cm x 67 cm x 47 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
