Elektrinis automobilis Farmer Truck Speed 900 raudonas
Kód: R-PA.XMX-623B.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis su keturiais varikliais, kurių bendra galia 180W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 12V 10Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 50 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, USB ir Bluetooth.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 12V 10Ah
- Variklis: 4x45W
- Galia: 180W
- Krovumas: 50 kg
- Svoris: 28 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Transporto priemonės matmenys: 135 x 69 x 66 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 41 x 21 x 27 cm
- Ratų skersmuo ir plotis: 27 x 11 cm
- Priekaba: 47 x 50 x 13 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, AUX, MP3 ir Bluetooth
- signalas
- Iš anksto įrašytos melodijos ir variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
- Elektrinis priekabos pakėlimas
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864943603 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 135 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 28 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 141 x 66,5 x 37 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 69 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 66 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
