Elektrinis automobilis Buggy UTV 24V 4x200W rožinis
Kód: S-A032-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy UTV su keturiais galingais elektriniais varikliais 200W. Automobilis lengvai įveikia bet kokį reljefą. Į sėdynę patogiai tilps net du vaikai, nes automobilis gali išlaikyti iki 60 kg.
Elektrinio automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai bei muzikos pultas su MP3, AUX ir USB įėjimais. Pradėjus automobilį, išgirsite variklio garsus. Dėl saugios kelionės pasirūpins saugos diržai. Nuotolinio valdymo pultas veikia 2,4 GHz dažniu ir turi tris greičius bei saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo automobilį ir išjungia visas jo funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterija: 24V 14Ah
- Automobilio ilgis: 130 cm
- Automobilio plotis: 92 cm
- Automobilio aukštis: 79 cm
- Sėdynė: 60 x 26 x 32 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 23 cm
- Ratas: 35 x 15 cm
- Maksimalus svoris: 60 kg
Savybės:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Putų Eva ratai
- Saugos diržai
- Eko odos sėdynė
- Klaksonas ant vairo
- 2 galiniai smūgio amortizatoriai
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai ir saugos mygtukas sustabdyti
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724012979 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V 14Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 130 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 180 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 141 x 83 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 6, 9 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 92 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Montáž elektrického autíčka - BUGGY UTV 24V 4X200W
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
