Elektrinis automobilis Buggy SuperStar 4x4 - MP4 mėlynas
Kód: R-PA.XMX-603-MP4.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis Buggy gali būti valdomas dviem būdais: tėvo su nuotolinio valdymo pultu arba savarankiškai vaiko, kai jis jau žino vairavimo taisykles. Gamindami elektrinį automobilį buvo atkreiptas dėmesys į mažiausias detales, tokias kaip saugos diržai, odinė sėdynė, muzikos pultas ir šviesos efektai. Automobilio ratai pagaminti iš minkštos plastiko EVA, kuris užtikrina patogų važiavimą nelygiu paviršiumi. Dėl 4x4 pavaros ir 3 greičių laipsnių lengvai galima įveikti kalvas, nelygumus ar žolę. Dėl MP4 jutiklinio ekrano vaikas gali žiūrėti filmus. Transporto priemonė skirta patiems mažiausiems vaikams, puikiai tinka kaip gimtadienio dovana ar kitoms progoms.
Specifikacija
Variklis: 4x45W
Pavara: kintama dviejų arba keturių ratų pavara
Baterija: 2 x 12V / 7Ah
Nuotolinio valdymo pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos sustabdymo mygtukas,
Ratai: EVA putų ratai, 35 x 15 cm,
Amortizatoriai: 2 x priekyje, 2 x gale, reguliuojama srieginė pakaba
Pavarų dėžė: lėtas startas, priekinė / galinė, 3 greičių laipsniai į priekį
Šviesos: LED šviesos, priekinės / galinės, šviesų jungiklis
Įranga
Garso pultas: lietimui jautrus MP4 pultas: filmai (FLV, Avi), MP3, MicroSD atminties kortelė (prieš pirmą naudojimą kortelę reikia suformatuoti), Mini Jack, USB
Pradžia: raktas
Durų atidarymas: Taip + Užraktas
Sėdynė: Juoda vėdinama eko oda, saugos diržai, 49 x 18 x 34 cm
Bagažinė: galinis saugojimas
Išmatavimai
Transporto dydis: ilgis 125 cm, plotis 83 cm, aukštis 81 cm
Transporto svoris: 27,2 kg
Pakuotės dydis: 124 x 92,5 x 40 cm
Pakuotės svoris: 34,5 kg
Maksimalus svoris: 50 kg
Kita įranga
Instrukcijos + montavimo rinkinys
1500 mA įkroviklis
Mini jack kabelis
Užvalkalas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-603-MP4.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Buggy Superstar |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Kolio dydis: | 35 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, LCD displej |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 124 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 124 cm x 92,5 x 40 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 83 cm |
| Sėdynės plotis: | 49 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 81 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
