Elektrinis automobilis Buggy FASTER 24V raudonas
Kód: R-PA.S608.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy su galingais varikliais, kurių bendra galia 300W, turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas 24V 10Ah talpos baterija. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 59 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, Bluetooth, USB, AUX ir radiju.
Automobilį galite valdyti naudodami nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį. Sėdynė yra padengta ekologine oda ir joje yra saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 10Ah
- Variklis: 2x150W
- Galia: 300W
- Krovumas: 59 kg
- Svoris: 33 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Transporto priemonės matmenys:
- Voziklis: 120 x 79 x 80 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynės: 50 x 22 x 33 cm
- Ratai: 31 x 12 cm
- Pakuotė: 118 x 66 x 38 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Priekinis LED apšvietimas
- Apšvietimas viršutinės juostos (baterijomis)
- Muzikos pultas su USB, radiju, MP3, AUX ir Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Ekologiška oda aptrauktas sėdynė
Pakuotėje yra baterija, nuotolinio valdymo pultas ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864943719 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 10Ah |
| variklis: | 2x150W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 120 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Viršutinis skydas |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 59 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118 x 66 x 38 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 79 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 300W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
