Elektrinis buggy automobilis Clash 24V 4x200W 16km/h 60kg 2x12V14Ah juodas
Kód: S-SX1928-24V-BLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis SX1928 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 2x12V 14Ah. Įrangą sudaro sėdynė, aptraukta eko oda, putų EVA ratai ir priekinis bei galinis LED apšvietimas. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 60 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su įvestimi USB, MP3 ir SD.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2x12V 14Ah (24V)
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Greitis: 5-16 km/h
- Trys greičiai
- Maksimalus svoris: 60 kg
- Svoris: 35 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 146 x 98 x 76 cm
- Pakuotė: 148,5 x 83,5 x 45 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Garso pultas su USB, MP3, SD
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Automatinis stabdys, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724005261 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x12V 14Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Svoris: | 35 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| Maks. greitis: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 2x12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 148,5 x 83,5 x 45 cm |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
