Elektrinis automobilis Buggy SuperStar 4x4 dažytas raudonas
Kód: S-XMX603-RED-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Gamindami elektrinį automobilį buvo skiriama dėmesio mažiausioms detalėms, tokioms kaip saugos diržai, odinis sėdynė, muzikos pultas ir šviesos efektai.
Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: tėvui naudojant nuotolinį valdymą arba nepriklausomai vaikui, kai jis jau žino vairavimo taisykles.
Automobilio ratai pagaminti iš minkštos plastiko EVA, kuris užtikrina patogų važiavimą nelygiu paviršiumi.
Dėl 4x4 pavaros ir 3 greičių laipsnių lengvai galima manevruoti kalvose, nelygumose ar žolėje. Muzikinis modulis su įrašytomis linksmas dainomis užtikrina džiaugsmingą važiavimą. Transporto priemonė skirta mažiausiems vaikams, puikiai tinka kaip gimtadienio dovana ar kitoms progoms.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- Maksimalus svoris: 50 kg
- Saugos diržai
- Putų ratai Eva
- Amortizatoriai: 2 x į priekį, 2 x atgal, reguliuojama srieginė pakaba
- Muzikos pultas: MP3, SD, FM radijas, iš anksto įrašytos melodijos, AUX, USB, Bluetooth
- Garso efektai ant vairo
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Pavarų dėžė: lėtas startas, priekinis / galinis, 3 greičiai į priekį
- Variklis: kintamas dviejų arba keturių ratų pavara
- Kufras: galinis saugojimo skyrius
- Automobilis startuoja paspaudus mygtuką
Nuotolinio valdymo funkcija:
- Frekvencija: 2,4 GHz
- 3 greičiai
- Saugumo sustabdymo mygtukas
matmenys:
- Automobilio ilgis: 125 cm
- Automobilio plotis: 83 cm
- Automobilio aukštis: 81 cm
- Sėdynė: 49 x 18 x 34 cm
- Transporto priemonės svoris 27,2 kg
-
Pakuotės dydis: 124 x 92,5 x 40 cm
Kita įranga:
- Instrukcija + montavimo rinkinys
- Įkroviklis 1500mA
- Mini-jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724001171 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | Buggy Superstar |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 124 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 31 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 124 x 92,5 x40 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 49 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 81 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
