Elektrinis automobilis Buggy Can-Am RS 4x200W žalias
Kód: L-20631Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis yra aprūpintas keturiais varikliais, kurių bendra galia 800W ir plačiais EVA putų ratais. Automobilis lengvai įveikia įvairias reljefų rūšis ir neasfaltuotas dangas.
Įrangą sudaro muzikos pultas su USB, MP3, radiju ir Bluetooth. Buggy turi priekinį ir galinį LED apšvietimą, leidžia važiuoti visomis kryptimis, o jo maksimali apkrova yra iki 50 kg.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuriuo galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterija: 2x24V 7Ah
- Greitis: 3-8 km/h
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Maksimalus svoris: 50 kg
- Svoris: 36 kg
- Voziklio matmenys: 145 x 84 x 79 cm
Automobilio įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- Muzikos pultas: USB, MP3, Radijas, Bluetooth
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Sėdynė aptrauktas eko oda
- Saugos diržai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991029175 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x24V 7Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Bluetooth |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 145 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 36 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 145 x 77 x 51 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 84 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 79 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
