Elektrinis automobilis BMW X6 M dvivietis XXL raudonas
Kód: R-JJ2168.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Licencijuotas elektrinis BMW X6M automobilis su dviem sėdimomis vietomis ir elektriniu stabdžiu. Automobilis turi odinę sėdynę ir atsidarančias dureles, o vaiko saugumui sėdynėje yra įrengtas saugos diržas. Automobilis taip pat yra aprūpintas šviečiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis. Mažiems muzikos entuziastams yra prieiga prie MP3 ir USB. Skaitmeninis baterijos būklės ir įkrovimo indikatorius. Automobilis turi 2,4 GHz naujos kartos nuotolinio valdymo pultą. 2x variklis su abiejų galinių ratų pavara. Automobilis važiuoja į priekį ir atgal su 3 greičiais (lėtai, greitai). Dėl šios įrangos jis taip pat tinka važiavimui bekelėje. Galimybė ir mažesniems vaikams - dėl mažesnio greičio nustatymo. Šis išskirtinis automobilis suteiks džiaugsmą tiek vaikui, tiek tėvams.
Savybės:
- sėdynė: 2 vaikams
- dažyta kėbulo danga
- juoda odinė sėdynė
- 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultas su poravimu konkrečiam automobiliui
- atnaujinta valdymo sistema
- unikalios viršuje atsidarančios durys ant stulpelių
- sklandus startas
- minkšti EVA polimeriniai ratai
- priekiniai ir galiniai LED žibintai
- pakabintos ašys
- elektrinė stabdžių sistema
- pakabintos ašys
- MP3, USB įvestis
- įkroviklis su baterijos įkrovimo indikatoriumi
- apsauginė plėvelė
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Vietų skaičius: 2
- Baterija: 12V 10AH
- Įkrovimo laikas: 8-10 val.
- Įkroviklis: 220V/12V 1000mA
- Minimalus važiavimo laikas: 1-2 val. (priklauso nuo važiavimo stiliaus ir reljefo)
- Variklis: 2 x 12V / 120W / 20000RPM
- Pavarų dėžė: 3 greičiai į priekį, 1 atgal
- Maksimalus pakilimas: 10%
- Maksimalus svoris: 50 kg (testuota 50Kg)
- Tinkamas reljefas: Kietas ir nekietas (žolė)
- Automobilio matmenys: Ilgis: 145 cm, plotis: 101 cm, aukštis: 67 cm
- Garantija: 24 mėnesiai
- Sertifikacija: CE sertifikatas, atitinka ES direktyvas, EN71, EN62115
- Pakuotės matmenys: 152x84x57 cm
- Automobilio svoris: 33,5kg
- Pakuotės svoris: 42Kg
- amžius: 3+
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JJ2168.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | DĖŽĖ 2 |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x120W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 145 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 33 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 152,5 x 84 x 57 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 101 cm |
| Sėdynės plotis: | 55 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 240W |
| Aukštis: | 68 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
