Elektrinis automobilis Audi Q8 LIFT raudonas
Kód: R-PA.JJ2066.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikų elektrinis automobilis Audi Q8 jūsų vaikui tikrai patiks. Šis gražus elektrinis automobilis tikrai turi kuo pasigirti. Be gražaus dizaino, jis taip pat turi turtingą įrangą ir naudingas funkcijas. Ypatingai verta paminėti laisvo starto funkciją ir saugos mygtuką STOP. Automobilis taip pat siūlo EVAratus, kurie nėra triukšmingi ir palengvina vairavimą. Be to, jie puikiai tinka įvairiems paviršiams. Taip pat yra patogi eko odos sėdynė, LED apšvietimas, atidaromos durys, amortizatoriai ir muzikos pultas. Transportą taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu, todėl visada turite kontrolę virš vaiko. Automobilis yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Specifikacija
Variklis: 2 x 45 W
Akumuliatorius: 12V4,5Ah
Pultas: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
Ratukai: EVA
- skersmuo 24 cm
- plotis 9 cm
Amortizatoriai: galiniai
Pavarų dėžė: lėtas startas, 2 greičiai, priekinis / galinis
Šviesos: LED, priekinės / galinės šviesos
Įranga
Garso pultas: MP3, SD kortelės įvestis, įrašytos melodijos, AUX įvestis, garsai ant vairo, USB
Įkrovimo indikatorius: taip
Pradžia: Apšviestas jungiklis su variklio garsais
Durų atidarymas: taip
Sėdynė: juoda ekokožė, daugiafunkciniai saugos diržai
- gylis 18 cm
- plotis 35 cm
- aukštis 87 cm
Išmatavimai
Transporto dydis:
- ilgis 109 cm
- plotis 66 cm
- aukštis 55 cm
Transporto svoris: 14,5 kg
Pakuotės dydis: 110 cm x 58 cm x 41 cm
Pakuotės svoris: 18,4 kg
Maksimalus svoris: 30 kg
Kita įranga
Instrukcijos + montavimo rinkinys
Įkroviklis
Mini jack kabelis
R / C pultelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JJ2066.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | LOCA C |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 35 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
