Vaikiškas elektrinis motociklas BMW S1000RR Maxi juodas
Kód: L-1718Související produkty
Detailní popis produktu
Licencijuota elektrinė motociklas BMW S 1000 RR vaikams yra absoliuti lyderė vaikų sportinių motociklų. Šis motociklas gali pasigirti realistiškais detalėmis ir metaline konstrukcija. Ratukai yra EVA putų, todėl motociklas nesukelia triukšmo važiuojant. Vaiko saugumą užtikrina automatinis stabdys, kuris aktyvuojamas atleidus akseleratorių. Taip pat yra šoninės nuimamos ratukų. Motociklas yra aprūpintas dviem galingais elektriniais varikliais, todėl jis turi abipusį galinio rato paviršių. Realumo jausmą suteikia garsinio signalo mygtukas, LED žibintai, greičio matuoklio imitacija, veidrodėliai, užvedimo raktas. Pakuotėje taip pat yra baterija ir įkroviklis. Dėl didelių matmenų motociklas pristatomas surinkimo būsenoje. Motociklo surinkimas nėra, tačiau visai sudėtingas.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 iki 8 metų.
Savybės:
- 2 greičiai į priekį
- Užsegimas rakteliu
- Npriekinis ratas
- Metalinis rėmas, plastikiniai dangteliai
- Kmetalinis stovas
- Balansavimo ratukai
- Mygtukas su signalizacija
- LED šviesos
- Tachometro imitacija
- Veidrodėliai
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2 x 45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Motociklo ilgis: 100 cm
- Motosiklo aukštis: 68 cm
- Motociklo plotis: 47 cm
- Aukštis nuo žemės: 18 cm
- Sėdynės aukštis nuo žemės: 51 cm
- Sėdynės ilgis: 21 cm
- Sėdynės plotis: 11-18 cm
- Motociklo svoris: 15 kg
- Krovumas: 30 kg
- Važiuojamo laiko trukmė: 1 - 1,5 valandos - priklauso nuo reljefo tipo ir apkrovos
- Greitis: 3 - 5 km/h
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Ratai: putų EVA
- Sėdynė: Minkšta iš eko-odos
- Šviesos: priekiniai LED
- Muzikos pultas: MP3, USB ir SD įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808150329 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, SD kortelė, signalas |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 2 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
