Elektrinis BMW M5 Drift automobilis raudonas 24V
Kód: R-PA.SX2118.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis yra licencijuotas BMW. Elektrinis automobilis BMW M5 turi du variklius su 25 000 apsisukimų per minutę ir dvi baterijas su talpa 12V 7Ah. Automobilis turi priekinį ir galinį LED žibintus. Transporto priemonė turi muzikos panelę, kuri turi MP3, USB įėjimą ir iš anksto įrašytas melodijas. Ant vairo yra signalas. Automobilis turi driftavimo funkciją.
Naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4GHz dažniu, galima kontroliuoti mašinos greitį ir keisti važiavimo kryptį. Valdyklyje yra saugos mygtukas Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Mašinėlė turi sportinę sėdynę, kuri suteikia vaikui malonumą važiuojant. Maksimalus mašinėlės svoris yra 30 kg.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2 x 25 000 apsisukimų per minutę
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- Automobilio ilgis: 126 cm
- Automobilio plotis: 73 cm
- Automobilio aukštis: 53 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 12 cm
- Sėdynė: 34 x 21 x 30 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Savybės:
- Atidaromos durys
- Muzikos pultas: MP3, USB ir iš anksto įrašytos melodijos įvestis
- Klaksonas ant vairo
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Priekiniai ratai: putų EVA
- Galiniai ratai: plastikiniai - driftavimo funkcijai
- Saugos diržai
- Nuotolinis valdymas - 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
- Atidaromos durys
- Driftavimo funkcija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2118.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Modelis: | AIKO |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 126 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 26 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 126,5 x 63,5 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
