Elektrinis automobilis BMW I8 LIFT mėlynas
Kód: R-PA.JE1001.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikų elektrinis automobilis BMW I8 jūsų vaikui tikrai patiks. Šis gražus elektrinis automobilis turi kuo pasigirti. Be gražaus dizaino, jis taip pat turi turtingą įrangą ir naudingas funkcijas. Ypatingai verta paminėti laisvo starto funkciją ir saugos mygtuką STOP. Automobilis taip pat siūlo EVA ratus, kurie nėra triukšmingi ir palengvina vairavimą. Be to, jie puikiai tinka įvairioms paviršiaus rūšims. Taip pat yra patogus eko odos sėdynė, LED apšvietimas, atidaromos durys ir muzikos pultas. Transporto priemonę taip pat galima valdyti nuotoliniu būdu, todėl visada turite kontrolę virš vaiko. Automobilis tinka vaikams nuo 3 metų.
Vaikų elektrinio automobilio specifikacija:
- Variklis: 2x35W
- Baterija: 12V4,4Ah
- Valdiklis: 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos mygtukas STOP
- Ratai: EVA putų ratai
- skersmuo 21 cm
- plotis 7 cm
- Variklis: priekinis / galinis, lėtas startas
- Šviesos: LED, priekinės šviesos, galinės šviesos
Įranga elektrinio automobilio BMW I8 LIFT:
- Garso pultas: MP3, įrašytos melodijos, SD kortelės įvestis, USB įvestis, AUX įvestis (galimybė prijungti mp3 grotuvą, išmanųjį telefoną),
- mygtukai su melodijomis ir signalizacija ant vairo
- Įkrovimo indikatorius: taip
- Pradžia: apšviestas jungiklis
- Durų atidarymas: taip
- Sėdynė: ekosuede
- gylis 19 cm
- Plotis 32 cm
- aukštis 26 cm
Elektrinio automobilio matmenys:
- Transporto priemonės matmenys:
- ilgis 114 cm
- plotis 73 cm
- aukštis 46 cm
- Transporto priemonės svoris: 13,1 kg
- Pakuotės dydis: 116 x 59 x 31 cm
- Pakuotės svoris: 16 kg
- maksimalus svoris: 30 kg
Kita elektrinio automobilio įranga:
- Instrukcijos + montavimo rinkinys
- Įkroviklis su dioda
- Nuotolinio valdymo pultas
- Mini jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JE1001.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | BOX 1 |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 21 cm |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 114 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116 x 59 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
