Elektrinis BMW 6 GT automobilis raudonas
Kód: R-JJ2164.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis BMW licencijuotas automobilis skirtas vaikams nuo 3 metų, lengvai valdomas. Elektrinio automobilio greitis valdomas naudojant pedalą, kuris integruotas su stabdžiu, paspaudus akceleratorių automobilis pradeda judėti, o atleidus stabdo. Automobilis juda į priekį ir atgal su 3 greičiais (lėtai, greitai). Dėl šios įrangos jis tinka ir važiavimui bekelėje. Taip pat tinka mažesniems vaikams – dėl mažesnio greičio nustatymo. Reikalauja tik įkrovimo ir plovimo, kita priežiūra nereikalinga. Šis išskirtinis automobilis suteiks džiaugsmo tiek vaikui, tiek tėvams. Lengvai įveikia nelygius, tvirtus ir netvirtus paviršius bei švelnius kalnelius su maksimaliu nuolydžiu 10%.
Automobilis turi odinę sėdynę, atidaromas duris, multifunkcinį vairą su garso efektais ir šviečiančiais žibintais. Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinį valdymą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba kai vaikas visiškai savarankiškai vairuoja automobilį.
Savybės:
- atidaromos durys
- sklandus startas
- MP3 įvestis
- SD įvestis
- įrašytos melodijos
- AUX įvestis
- garsai vairo
- USB įvestis
- nuotolinio valdymo pultas tėvams 2,4GHz
- plačios EVA putų padangos
- šviečiantys priekiniai ir galiniai LED žibintai
- USB atmintinė su instrukciniu vaizdo įrašu
- patogi anatomiškai formuota sėdynė su saugos diržu (juoda eko oda)
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- variklis: 2x12V/12000RPM
- baterija: 2x6V/4,5AH
- 3 greičiai į priekį, 1 greitis atgal
- automobilio matmenys: 105x66x51 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- pakuotės matmenys: 106x56x38 cm
- ratų skersmuo: 20,5 cm
- sėdynės matmenys: 18x34x29 cm (gylis, plotis, aukštis)
- automobilio svoris: 14 Kg
- pakuotės svoris: 18 Kg
- pakabos aukštis: 7,5 cm
- garantija: 24 mėnesiai
- apkrova: 30Kg
- elektrinės baterijos įkrovimo laikas: 8-10 val.
- įkroviklis: 12V/500mA su dioda, rodančia įkrovimą
- minimalus važiavimo laikas: 1-2 val. (priklauso nuo važiavimo stiliaus ir reljefo)
- sertifikacija: CE sertifikatas, atitinka ES direktyvas, EN71, EN62115
- amžius: 3+
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JJ2164.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 21 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 105 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 106 x 56 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 51 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
