Dinozauro trasa su garsu ir šviesa
Kód: L-13422Související produkty
Detailní popis produktu
Dino trasa su garsu ir šviesa bei priedais
Pristatome jums lenktynių trasą su dinozaurais, kuri sužavės kiekvieną priešistorinių gyvūnų mylėtoją. Ši fantastiška trasa apima daugybę elementų, suteikiančių realistišką ir dinamišką sceną. Ši žaislas skatina vaikų vaizduotę, kūrybiškumą ir rankinius įgūdžius, tuo pačiu užtikrindamas valandų valandas pramogų ir džiaugsmo.
Dino lenkty su trasa yra puikus nuotykio su konstrukcija pradžia. Jos pagalba vaikas susipažins su spalvomis ir formomis, tobulins rankų motorinius įgūdžius ir vizualinę atmintį. Sudėjus trasą prasidės neįtikėtinas nuotykis.
Produktas pagamintas iš patvarių ir vaikams saugių medžiagų.
Didelis trasa sudaryta iš tiltų, tunelių ir didelės spiralės. Rinkinyje yra dinozauras ant ratukų, kuris juda trasa. Figūrėlė gali šviesti ir skleisti garsus. Tikras dinozaurų riaumojimas! Įjunkite jungiklį ir stebėkite, kaip jis lekia trasa!
Kitas priedas, pavyzdžiui, medžių ar dinozaurų kiaušinių, leis sukurti charakteringą aplinką, primenančią dinozaurų parką.
Rinkinys apima:
Dalys trasos surinkimui
- dinozauras ant ratukų
- priedai: kiaušiniai, medžiai
Trasos matmenys:
142 cm x 101 cm x 41 cm
Pakuotės matmenys:
29 x 28 x 20 cm
Atitinka CE sertifikatą, o jos gamyba atitinka EN 71 standartą, kuris garantuoja saugumą naudojantis. Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323216471 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 142 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Priedai: | Dinozaurai |
| Rozměry balení: | 29 x 28 x 20 cm |
| Plotis: | 101 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 41 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
