Tracker Racing automobilių trasa
Kód: R-ZKT.D663-604Související produkty
Detailní popis produktu
Automobilių trasa su dviem automobiliais lengvai sulankstoma, neužima daug vietos ir lengvai valdoma. Tiesiog paleiskite automobilį trasa, kuris tada pravažiuos pro tris kilpas ir peršoks per ratą. Ratas turi judančių dalių, kas apsunkina kliūties įveikimą. Automobiliai turi LED apšvietimą.
- Automobiliai maitinami trimis AG13 baterijomis, kurios yra pakuotėje.
pakuotės turinys:
- Trasa: 122 x 77 x 32 cm
- Automobilis: 7 x 3 x 2,5 cm
- Pakuotė: 49,5 x 30 x 6 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZKT.D663-604 |
| Spalva: | Černá, Červená, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 122 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 49,5 x 30 x 6 cm |
| Plotis: | 77 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Paleidimo rampos |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 32 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
