Magic Tracks šviečianti automobilių trasa 132 dalių
Kód: R-ZKT.7783Související produkty
Detailní popis produktu
Šviečianti automobilių trasa su automobiliukais užtikrins kiekvienam vaikui daug pramogų. Automobilių trasa, kurią galima sukurti pagal savo koncepciją ir idėjas. Rinkinio elementai lengvai surenkami ir išardomi, todėl vaikui nekils problemų su jų konstrukcija. Automobiliukas turi šviesos efektus.
- Automobilis veikia su 2 AAA baterijomis. Baterijos nėra komplekte.
pakuotės turinys:
- 132 trasos elementai
- Automobilis
Išmatavimai:
- Trasa 63 x 66 x 32 cm
- Automobilis: 9,5 x 5 x 5 cm
- Pakuotė: 49 x 32 x 7 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZKT.7783 |
| Spalva: | Červená, geltona, Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Magijos trasos |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 63 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Priedai: | Autíčko |
| Rozměry balení: | 49 x 32 x 7 cm |
| Plotis: | 66 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Švytintis, Formavimo |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 32 cm |
| Dalių skaičius: | 132 |
Magic Tracks svítící autodráha 132 dílů
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Výpis diskuzí
P
Sirka
Pavel
Dobry den, jaka je sirka drahy, včetně okraju? Dekuji.
