Vaikiškas elektrinis karinis Jeep Willys 4x4 trijų vietų smėlio spalvos
Kód: L-7455Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas karinis elektrinis automobilis dėl putplasčio Eva ratų prisitaiko prie įvairių paviršių tipų. Dėl visų keturių ratų pavara vaikas gali išvykti į lauką. Karinis automobilis turi nešamąją galią iki 60 kg, todėl vaikas gali vežti savo draugą ar brolį/seserį. Kelionę tikrai pagyvins garso ir šviesos efektai. Muzikos panele galite naudoti USB ir SD įvestis, MP3 ar Bluetooth prijungimą.
Automobilio vidus yra gerai įrengtas, turi patogią odinę sėdynę su saugos diržais. Automobilio durys gali būti atidaromos. Dėl pridedamo nuotolinio valdymo pulto, vaikai gali mėgautis važiavimu. Nuotolinis valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto išjungia visas automobilio funkcijas, mygtukus, kurie reguliuoja greitį ir važiavimo kryptį (į priekį, atgal, kairėn, dešinėn).
Techniniai parametrai elektrinio automobilio:
- variklis 4x45W
- Baterija 1x12V 14Ah
- automatinė pavarų dėžė
- 3 greičiai
- matmenys 163 x 81 x 82 cm
- greitis 3-5 km/h
- automobilio svoris 37 kg
- maksimali apkrova 60 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, paspaudus akseleratoriaus pedalą
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikų elektrinio automobilio 4x4 įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- šviečiančios efektai - priekiniai LED žibintai
- muzikos pultas - USB, SD, MP3 įvestis, Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275999737 |
| Spalva: | Bežinė |
| baterija: | 12V 14Ah |
| Modelis: | Jeep Willys |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms, Trim vaikams |
| Kolio dydis: | 37 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 163 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 37 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Trijų vietų |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| Motyvas: | Kareiviai |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 144 x 82 x 49 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 81 cm |
| Sėdynės plotis: | 60 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 82 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
