Vaikiškas elektrinis motoroleris Vespa 300 Mini raudonas
Kód: L-5346Související produkty
Detailní popis produktu
Techniniai parametrai scooter Vespa GTS mini:
- variklis 1 x 35W
- akumuliatorius: 1 x 6V 4,5 Ah
- pavarų dėžė: į priekį
- transporto priemonės matmenys: 66,5 cm x 35 cm x 52 cm
- greitis: 2,5 km/h
- maksimali apkrova: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- važiavimo laikas: iki 1 valandos (priklauso nuo svorio ir paviršiaus)
- stabdys: automatiškai, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo
Įranga vaikiškas elektrinis scooter Vespa mini:
- sedynys iš minkštos eko odos
- priekiniai LED žibintai
- ratai su guminiu kraštu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275991533 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 6V 4,5 Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | Vespa |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2 |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais |
| Variklio galia: | 35W |
| Délka: | 66,5 cm |
| Výška: | 52 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| ? Doba jízdy: | až 60 minut |
| Doba nabíjení: | 8 h |
| Napětí: | 6V |
| Materiál sedadla: | Plast |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
