Vaikiškas elektrinis motociklas Cross Honda CRF 450R žalias
Kód: R-PA.H5.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas su Honda licencija atvyksta ant ratų su guminiu kraštu ir su garso efektais. Maksimalus motociklo svoris yra 25 kg.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 30W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Pavarų dėžė į priekį
- Transporto priemonės matmenys: 70 x 41 x 50 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 26 x 12 cm
- Kolos: 21 x 7 cm
- Svoris: 4,6 kg
- - maksimali apkrova: 25 kg
Įranga:
- signalas
- Variklio užvedimo garsas
- Plastikinė sėdynė
- Ratukai su guminiu kraštu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864940992 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| signalas: | Taip |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Variklio galia: | 30W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
