Vaikiškas elektrinis motoroleris Vespa mėlynas
Kód: L-3916Související produkty
Detailní popis produktu
Nustebinkite savo vaiką tikrai unikaliu dovanų!
Vaikiški elektriniai skuteriai elgiasi kaip tikri motociklai. Būkite tikri, kad jie suteiks daug pramogų keleriems metams ir tikrai greitai neatsibos. Išvykite su vaikais į lauką su elektriniu vaikišku skuteriu ir kartu mėgaukitės nuostabiu smagumu.
Kas nežino skuterio prekės ženklo Vespa? Šis legendinis skuteris gali būti valdoma ir jūsų vaiko, dėka šio licencijuoto modelio. Skuteris turi kokybišką sėdynę, aptrauktą minkšta ekologiška oda, ir minkštus EVA ratus. Be to, jis turi gražius priekinis LED žibintus ir gali leisti MP3 failus, todėl vaikas gali važiuodamas klausytis savo mėgstamos pasakos ir tuo pačiu tobulinti savo vairavimo įgūdžius.
Vespa laikys 1 valandą nuostabios kelionės. Vaiko saugumui užtikrinti yra šoniniai ratukai ir automatinis stabdis, kuris sustabdo, kai vaikas pakelia koją nuo dujų pedalo. Vaikiškas scooter yra tinkamas vaikams nuo 3 metų.
Techniniai elektrinio skuterių Vespa parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 1x12V4,5Ah
- Pavarų dėžė: 2 greičių lygiai (priekinis / galinis)
- Transporto priemonės matmenys: 107 x 51 x 82 cm
- Greitis: 3-4 km / h
- Svoris: 15 kg
- Maks. apkrova: 25 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Veikimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: automatiškai, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
Vespa elektrinio skuterio įranga:
- Saugos diržai: ✕
- Durų atidarymas: ✕
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Šviesos: priekiniai LED
- Audio: Muzikos pultas su MP3, USB, SD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808159094 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | Vespa |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, SD kortelė |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4 |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais, Su saugojimo erdve |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
