Vaikiškas elektrinis motociklas BAIGOR 23 PRO rožinis
Kód: R-PA.BAIGOR-23.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas/dviratis BAIGOR 23 PRO atvyksta su pripučiamais ratais, kurie yra tylūs ir netrikdo važiavimo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš eko odos, jos apkrova yra 60 kg. BAIGOR 23 PRO turi galinį diskinį stabdį, grandininį pavarą ir pasiekia greitį iki 25 km/h. Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 250W 24V
- Baterija: 24V 5,2Ah (LI-jonų)
- Pavarų dėžė į priekį
- 3 greičiai (11 km/h, 19 km/h, 25 km/h)
- Transporto priemonės matmenys: 127 x 61 x 72 cm
- Ratai: 42 x 8 cm
- Sėdynė: 37 x 12 cm
- Krovumas: 60 kg
- Svoris: 13,5 kg
Įranga:
- Eko odos sėdynė
- Pučiamosios padangos
- Pradėti
- Aliuminio ratlankis
- Atsparūs vandeniui kabeliai
- Grandininis variklis
- Galinis diskinis stabdys
- Nuimama baterija su raktu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864944280 |
| Spalva: | Bílá, Růžová |
| baterija: | 24V 5,2Ah |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 127 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Svoris: | 13,5 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| Maks. greitis: | 25 km/h |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Rozměry balení: | 102 x 25 x 55 cm |
| Ratų matmenys: | 42 x 8 cm |
| Sėdynės plotis: | 12 cm |
| Variklio galia: | 250W |
| Aukštis: | 72 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
