Vaikiškas elektrinis Mercedes Axor LCD MP4 sunkvežimis su priekaba žalias
Kód: L-4246Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis sunkvežimis Mercedes-Benz Actros su lietiminiu LCD ekranu ir patogia ekologinės odos sėdyne su saugos diržais. Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti automobilį, tačiau tėvai bet kada gali įsikišti naudodami nuotolinio valdymo pultą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais, skirtais keisti važiavimo kryptį visomis kryptimis, ir saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Baterija 2x12V7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto matmenys 109 x 72 x 67 cm
- greitis 3-8 km/h
- Transporto priemonės svoris 23 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 pakopų greičio reguliavimas
- priekiniai LED žibintai
- LCD MP4 jutiklinis ekranas
- Bluetooth ryšys
- MP3, USB įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665994283 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Vybavení vozítka: | LCD, Dálkové ovládání, MP3, MP4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 109 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 6 - 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 65 x 39 cm, 64 x 59 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 67 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
