Vaikiškas elektrinis SUV policijos automobilis juodas
Kód: R-CH9935.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja, kad ateityje taps policininku?
Leiskite jam šiandien įsijausti į šią svarbią rolę – esame tikri, kad policijos automobilis, maitinamas baterijomis, yra elementas, dėl kurio kiekviena žaidimas įgis visiškai kitą dimensiją.
Elektrinis SUV policijos automobilis primena tikro dydžio automobilį. Masyvi ir tvirta konstrukcija kartu su aukštos kokybės ir patvariomis medžiagomis užtikrina didelį džiaugsmą kiekvienam vaikui daugelį metų. Kuo šis modelis skiriasi nuo kitų elektrinių automobilių?
Prezentuojamas juodas baterijomis varomas automobilis iš tolo traukia akį. Juodas korpus padengtas kontrastingų spalvų lipdukais, o čia taip pat yra užrašai POLICE. Tai dar ne viskas – mėlynos ir raudonos šviesos yra virš priekinio stiklo rėmo, kurios tikrai sukels plačią šypseną kiekvieno vaiko veide.
Tamsios policijos automobilio versijos viduje yra patogi sėdynė, pagaminta iš eko-odos, ir ergonomiškai suformuotas vairas, kurio matmenys pritaikyti kelių metų vaikų rankų dydžiams. Antroje kabinos dalyje yra garso pultas, leidžiantis maloniai keliauti su jūsų mėgstama muzika fone.
Automobilis pagamintas su didžiausia detalumo tikslumu, o jo naudojimo metu vaikas pajus tikrą komfortą! Elektrinis automobilis SUV Policija atvyksta moderniu dizainu. Didelis privalumas elektrinio automobilio yra laisvas startas, kuris užtikrina švelnų pajudėjimą, taip pat quick / slow jungiklis, atsakingas už greitą ir lėtą važiavimą.
Švytinčios efektai:
- priekiniai LED žibintai
- galiniai LED žibintai
- mirksintys policijos žibintai
Garso efektai:
- FM radijas
- USB, AUX, SD, MP3
- Vairo signalizacijos melodija
- megafonas + sirena
Nuotolinio valdymo funkcija:
- 3 greičiai
- Sustabdyti
- 2.4G
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- variklis: 2 x 45W
- baterija: 12V / 7Ah
- ratai: EVA 25 x 9 cm
- amortizatoriai: 2 x priekyje, 2 x gale
- pavarų dėžė: laisvas startas, 2 greičiai (greitas / lėtas), į priekį / atgal
Elektrinio automobilio įranga:
- įkrovimo indikatorius: taip
- startas: apšviestas jungiklis
- sėdynė: ekologiška oda
- durų atidarymas: taip
- transportavimo rankena
- garso pultas
- šviesos
Elektrinio automobilio matmenys:
- transporto priemonės dydis: 125 x 74 x 56,5 cm
- transporto priemonės svoris: 19,3 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.CH9935.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Zvuky sirény |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 125 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Motyvas: | Policija |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 123,5 x 64 x 36 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56,5 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 74 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
