Vaikiškas elektrinis automobilis Pick-Up Champion 24V baltas
Kód: PA.XMX-650D.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Pick-Up Champion 24V yra galingas ir stilingas automobilis dviem mažiems vairuotojams. Dėl dviejų 200W galingumo variklių (2 x 200W) ir galingo 24V 9Ah akumuliatoriaus šis pick-up yra paruoštas įveikti asfaltą, žolę ir lengvą reljefą. Minkšti EVA ratai ir pakaba priekyje ir gale užtikrina sklandų važiavimą be smūgių.
Automobilis turi patogius du sėdynes, aptrauktas eko oda, įrengtas saugos diržais. Be realistiško variklio garso ir LED žibintų (priekiniai ir galiniai), džiugina ir multimedijos pultas su Bluetooth, FM radiju, MP3 ir USB įvestimi. Ant vairo taip pat rasime signalą ir valdymo mygtukus garsams.
Dėl mažesnių vaikų saugumo 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultas su avariniu stabdymo funkcija ir 3 greičių pasirinkimu yra pridedamas. Žinoma, yra „soft start“ funkcija, užtikrinanti sklandų pajudėjimą.
Techniniai parametrai:
- Varikliai: 2 x 200W
- Baterija: 1 x 24V 9Ah
- Greitis: 2 greičiai į priekį, 1 atgal
- Krovumas: 60 kg
- Transporto priemonės svoris: 24,1 kg
- Pakuotės svoris: 28 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonė: 134 x 75 x 72 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynės (kiekviena): 25 x 21 x 20 cm (px x h x v)
- Šviesos aukštis: 19 cm
- Ratai: 29 x 12 cm
- Bagažo skyrius: 55 x 31 x 12 cm
- Pakuotė: 118 × 65,5 × 37 cm
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4 GHz (3 greičiai, STOP mygtukas)
- LED žibintai (priekiniai ir galiniai)
- Dviguba amortizacija – priekinė ir galinė ašis
- Sėdynės aptrauktos eko oda (2 vietos)
- Saugos diržai
- minkšti Eva ratai
- Garso pultas: MP3, USB, Bluetooth, FM radijas
- Garso efektas, kai variklis įsijungia
- Klaksonas ir garso mygtukai ant vairo
- Baterijos būklės indikatorius
- Funkcija „soft start“ – sklandus startas
- Bagažo skyrius
- Kroviklis ir montavimo rinkinys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983234 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 24V 9Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118 x 65,5 x 37 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
