Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes GTR 2x45W Žalias
Kód: L-3868Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas Mercedes GT R žalia spalva

Fantastiškas automobilis su pasaulyje žinomu logotipu - Mercedes GT R yra transporto priemonė, kuri neabejotinai pritrauks visų praeivių dėmesį. Ji džiugina, be kita ko, savo siluetu, pailga variklio dangčiu, sportiniu spoileriu ir vertikaliu briaunavimu. Žalias Mercedes yra automobilis, kurį galima pavadinti kiekvieno vaiko svajone.
Ką slepia pristatomas automobilis "po gaubtu"? Du varikliai, kiekvienas 45W, 12V4,5Ah baterija ir automatinė pavarų dėžė su trimis pasirinktiniais greičiais. Ar tai neatrodo patraukliai? Kita žalia Mercedes GT R privalumas yra jo įrengimas ant minkštų EVA ratų, pagamintų iš specialių, novatoriškų plastikų, taip pat priekiniai ir galiniai LED žibintai bei apšviesta prietaisų skydelis viduje, imituojantis specialius indikatorius ir laikrodžius.
Manipuliacija su miniatiūriniu transporto priemone yra labai paprasta. Akumuliatorinis Mercedes su Daimler AG licencija pagal gamintojo nurodymus skirtas visiems vaikams nuo 3 metų, tačiau dėl 2,4G nuotolinio valdymo pulto, kuris yra komplekte, gali būti naudojamas ir jaunesnių vaikų. Automobilis yra pritvirtintas specialiu mygtuku, esančiu šalia vairo su signalizacija ir garsais, kas yra labai paprastas sprendimas. Norint transporto priemonę sustabdyti, tereikia tiesiog nuleisti koją nuo akseleratoriaus pedalo arba avarijos atveju naudoti tėvų nuotolinio valdymo pultą.
Elementas, kuris negalėjo trūkti elektriniame automobilyje su baterijos maitinimu, yra muzikos grotuvas. FM radijas prijungtas prie USB prievado ir taip pat prie SD atminties kortelės, kas leidžia keliauti su mėgstamomis dainomis fone. Tiesiai virš jo yra jungiklis, leidžiantis įjungti ir išjungti žibintus, kad vaikas jaustųsi kaip tikrame transporto priemonėje. Vienintelis apribojimas žaidžiant su žaliu Mercedes GT R automobiliu yra svoris - maksimalus akumuliatorinio automobilio apkrovimas yra 30 kg.
Sportinis automobilis Mercedes GT R, kuris maudėsi sultingai žalia spalva, buvo pagamintas su didžiausia priežiūra, kurią galima pamatyti žiūrint į visus detalių aspektus. Jo gamybai buvo naudojamas sertifikuotas medžiagas, saugus vaikams, dėl ko transporto priemonė buvo pažymėta CE sertifikatu, patvirtinančiu Europos Sąjungos standartų atitiktį. Automobilis supakuotas originalioje dėžutėje, jo surinkimas yra greitas ir paprastas - užtrunka apie 30 minučių.

Pakuotės matmenys: 108 cm x 56 cm x 29 cm.
Svoris: 15 kg
Modelis: Mercedes GT R
Spalva: Žalia
TECHNINIAI DUOMENYS
Variklis: 2x45W
Akumuliatorius: 1x12V4,5Ah
Pavarų dėžė: Automatinė, 3 greičiai
Transporto priemonės matmenys: 110 cm x 67 cm x 46 cm
Greitis: 3-5 km/h
Svoris: 13 kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Veikimo laikas: 1-2 valandos
Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratorių, avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)

Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 46 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
