Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes GTR raudonas
Kód: L-3902Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes GTR yra transporto priemonė, kuri tikrai patrauks visų praeivių dėmesį. Transporto priemonė varoma 12V4,5Ah baterija ir dviem 45W varikliais. Šių komponentų derinys leidžia vaikui važiuoti greičiu nuo 3 iki 5 km/h. Važinėjimą elektriniame automobilyje pagyvins minkšti EVA ratai ir plati sėdynė su saugos diržu.
Elementas, kuris vaikų versijoje Mercedes GTR negali trūkti, yra USB prievadas ir SD atminties kortelių įvestis, leidžiantys mėgautis važiavimu su savo grojaraščiu.
Licencijuotas automobilis supakuotas originalioje dėžutėje, jo montavimas yra greitas ir lengvas - trunka apie 30 minučių. Elektrinio automobilio apkrovos ribojimas - 30 kg.
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V4,5Ah
- Pavarų dėžė: 3 greičiai
- Transporto priemonės matmenys: 109 x 56 x 29 cm
- - Greitis: 3-5 km/h
- Svoris: 13 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- važiavimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, avarinis sustojimas su nuotoliniu valdymu (P)
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✓
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Ratai: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas: 2.4G, 3 greičiai
- Šviesos: Priekiniai LED, apšviesta prietaisų skydelis
- Garsas: USB, Micro SD, MP3 įvestis, melodijos ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808158936 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 109 x 46 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 56 cm |
| Sėdynės plotis: | 38 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
