Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes G500 žalias
Kód: L-7911Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes G500 atvyksta ant minkštų putų Eva ratų, kurie yra tylūs ir gali įveikti įvairias kelio sąlygas. Automobilis tinka visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg.
Įrangai priklauso minkštas ekologiškos odos sėdynė su saugos diržais, muzikos pultas su USB, MP3 ir FM radiju bei priekiniai ir galiniai LED žibintai.
Automobilis valdomas labai paprastai - tereikia paspausti akseleratorių, ir automobilis sklandžiai pajudės. Nusiėmus koją nuo akseleratoriaus, jis automatiškai sustos.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Baterija 1x12V 4,5Ah
- Transporto priemonės matmenys 107 x 64 x 54 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 14,2 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą (priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo tipo)
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB įvestis, FM radijas, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802455021 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 107 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 103 x 57 x 46 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
