Vaikiškas elektrinis automobilis Lexus LX 570 lakuotas mėlynas
Kód: R-DK-LX570.EXL.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Lexus 4x4 su novatorišku nuotolinio valdymo pultu, skirtu tėvams. Elektrinisautomobilis turi patogią sėdynę, o vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Automobilis taip pat aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu, šviečiančiomis priekinėmis ir galinėmis šviesomis bei garso pultu. Transportą galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinio valdymo pultą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas gali vairuotiautomobilį visiškai savarankiškai. Elektrinis automobilis Lexus turi 4 variklius, kiekvienas po 45W, todėl jis turi pavarą į visus 4 ratus! Ratai yra minkšti putų, todėl užtikrina sklandų ir malonų važiavimą. Lexus kiekvienam dideliųautomobiliųmėgėjui!
Žaislas rekomenduojamas gamintojo nuo 3 metų, tačiau ir 1 metų vaikai gali smagiai leisti laiką naudodamiesi tėvų nuotolinio valdymo pultu.
Lexus elektrinio automobilio techniniai parametrai:
Variklis: 4 x 45 W, 12 000 aps / min, DL550-C
Pavara: 2 režimai - 4 arba 2 varikliai (perjungiklis)
Akumuliatorius: 2 x 12V / 7Ah
Nuotolinio valdymo pultas: 2.4G, saugos mygtukas STOP, 3 greičiai
Ratai: EVA putų ratai, skersmuo 31 cm, plotis 12,5 cm
Amortizatoriai: galiniai
Pavaros: laisvas, pirmyn / atgal
Šviesos: LED priekinės, galinės, viršutinės šviesos
Lexus elektrinio automobilio įranga:
Garso pultas: naujas pultas su „SPORT“ režimu (transporto priemonės garsas, kai paspaudžiamas akseleratoriaus pedalas), atminties kortelės įvestis, AUX (galima prijungti mikrofoną), USB, Bluetooth, MP3, FM radijas, signalizacija ant vairo
Baterijos įkrovimo indikatorius: Taip
Pradžia: 2 padėčių raktas
sėdynė: juoda eko-oda, 5 taškų saugos diržai, 48 x 21 x 31 cm
Bagažinė: atidaroma priekinė variklio dangtis su saugojimo vieta
Durų atidarymas: Taip
Laikymo rankena
Išmatavimai elektrinio automobilio Lexus:
Transporto dydis:
- ilgis 135 cm
- plotis 87 cm
- aukštis 64 cm
Transporto svoris: 30 kg
Pakuotės dydis: 138 x 74 x 48 cm
Pakuotės svoris: 36 kg
Maksimalus svoris: 35 kg
Kita elektrinio automobilio įranga:
Instrukcijos + montavimo rinkinys
1500 mA įkroviklis
Transporto priemonės dangtis
USB PenDrive 1 GB su instrukciniu vaizdo įrašu
MiniJack kabelis
R / C pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-LX570.EXL.NIE |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 135 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 138 x 74 x 48 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 87 cm |
| Sėdynės plotis: | 48 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
