Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Revuelto XL 24V 4x200W žalias
Kód: R-PA.A500.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Revuelto sujungia aukščiausią našumą, komfortą ir stilių, ištikimą originalui. Keturi galingi 200 W varikliai, dideli EVA putų ratai ir galinis amortizavimas užtikrina sklandų važiavimą tiek lygiu paviršiumi, tiek švelniu reljefu. Dvigulė ekokože aptrauktas sėdynė su saugos diržais, LED apšvietimas ir atidaromos durys suteikia automobiliui realistišką išvaizdą ir saugumą.
Įrangos dalis yra turtingas multimedijos pultas su FM radiju, MP3, USB, AUX ir Bluetooth. Tėvai turi visišką kontrolę dėka 2,4 GHz nuotolinio valdymo pulto su trimis greičiais ir saugos mygtuku STOP.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4×200 W
- Baterija: 24 V / 7 Ah
- Svoris: 28 kg
- Maksimalus svoris: 60 kg
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės ilgis: 132 cm
- Transporto priemonės plotis: 73 cm
- Transporto priemonės aukštis: 44 cm
- Ratai: 24 × 9 cm
- Sėdynė: 23 × 19 × 28 cm (kiekviena)
- Šviesos aukštis: 10 cm
- Pakuotė: 136 × 72 × 38,5 cm (32 kg)
Transporto priemonės įranga:
- Putų ratai Eva
- Muzikos panelis: FM radijas, MP3, USB, AUX, Bluetooth
- Klaksonas, variklio užvedimo garsas, iš anksto įrašytos melodijos
- įkrovimo indikatorius
- LED šviesos - priekyje ir gale
- Nuotolinis valdiklis 2,4 GHz – 3 greičiai, saugos STOP
- Ekokailio sėdynės
- Saugos diržai
- Atidaromos durys, bagažinė
- 2 greičiai (į priekį, atgal), sklandus startas
- Galiniai amortizatoriai
- Užvalkalas, veliūriniai kilimėliai, montavimo rinkinys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864984484 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 24 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 132 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 28 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 136 x 72 x 38,5 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | sportinis automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 44 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
