Vaikiškas elektrinis automobilis Jeep Target raudonas
Kód: L-7477Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Target visiems visureigių mėgėjams. Į patogią minkštos ekologiškos odos sėdynę gali sėstis visos vaikai, kurių svoris iki 30 kg. Minkšti Eva ratai yra tylūs ir prisitaiko ne tik prie tvirtų paviršių.
Puikių savybių sąraše yra galimybė prijungti muzikos panelį prie MP3 įrenginio, USB ar SD kortelės. Jeep yra aprūpintas priekiniais LED žibintais.
Dėl vaiko saugumo pasirūpins saugos diržai. Važiuoti gali reguliuoti tėvai naudodami nuotolinį valdymą arba vaikas gali važiuoti visiškai savarankiškai. Automobilis sklandžiai sustoja, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo, tiek pradėdamas važiuoti, tiek sustodamas nesukeldamas trūkčiojimo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičio režimai
- Transporto priemonės matmenys 110 x 72 x 72 cm
- Pakuotės matmenys 116 x 58 x 33 cm
- Greitis 2,5 - 3,5 km/h
- Automobilio svoris 16 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
Elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4G
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB įvestis, SD
- Automobilio spalva: raudona
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802450392 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 110 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 16 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116 x 58 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 72 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 72 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
