Vaikiškas elektrinis automobilis Jeep HP012 juodas
Kód: L-3947Související produkty
Detailní popis produktu
Akumuliatorinis automobilis praturtina ir palengvina šeimos išvykas bei pasivaikščiojimus, todėl vaikas gali patogiai ir maloniai keliauti.
Vaikiškas akumuliatorinis automobilis HP012 slepia aukščiausios klasės įrangą. Minkštas dvigubas sėdynės užvalkalas pagamintas iš juodos ekologiškos odos, kas padidina komfortą keliaujant. Sofos konstrukcija sujungta su specialiu diržu, kuris kartu su užrakintomis durimis padidina pramogų lygį. Automobilyje yra apšviesta pilotų kabina, kuri susideda iš įvairių laikrodžių ir indikatorių imitacijų, taip pat muzikos grotuvas su FM radiju - leidžia prijungti ausines, SD arba USB atmintinę. Manome, kad šis garso pultas patiks kiekvienam vaikui.
Vaikiškas automobilis, varomas dviejų 45 W variklių ir 12V7Ah baterijos, niekada nenuvils.
Renkantis automobilį su baterija, svarbu atkreipti dėmesį į integruotą konstrukciją su minkštais EVA ratais, kurie užtikrina didžiausią komfortą važiuojant įvairiais paviršiais. Kaip veikia pristatomas automobilis? Automobilis užsikuria paspaudus raudoną mygtuką su simboliu START. Tada tiesiog laikykite vairą rankose ir paspauskite akseleratoriaus pedalą. Nebijokite - galite nuolat valdyti automobilį naudodami pridėtą 2.4G nuotolinio valdymo pultą.
Didelis HP012 visureigio privalumas yra rankena, paslėpta po automobiliu, kuri palengvina transportuoti automobilį kritinėje situacijoje, kai baterija netikėtai išsikrauna.
Techniniai jeep HP012 parametrai:
Variklis: 2x45W
Akumuliatorius: 1x12V7Ah
Pavarų dėžė: 3 greičiai
Transporto priemonės matmenys: 125 cm x 80 cm x 80 cm
Greitis: 3-5 km/h 5-6 km/h
Transporto priemonės svoris: 24,5 kg
Maks. apkrova: 30 kg
Įkrovimo laikas: 8 valandos
Važinėjimo laikas: iki 1 valandos
Stabdys: automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, avarinis sustojimas su nuotolinio valdymo pultu (P)
Įranga elektrinio automobilio:
Saugos diržai: ✓
Durų atidarymas: ✓
Rakteliai: ✕
Sėdynės: Minkšta ekologiška oda
Ratukai: Shock
Nuotolinio valdymo pultas: 2.4G
Šviesos: Priekiniai LED
Garsas: Melodijos ir signalas ant vairo, USB, MP3 įvestis, Micro SD
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808159414 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 125 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 110 x 50 x 39 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
