Elektrinis automobilis Jeep Raptor 4x4 rožinis
Kód: R-PA.S2388.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis jeep Raptor Drifter su novatorišku nuotoline kontrole, skirta tėvams. Elektrinis Automobilis turi puikiai patogią sėdynę, o vaiko saugumui ant sėdynės yra įrengtas saugos diržas. Automobilis taip pat aprūpintas prietaisų skydeliu, vairu ir šviečiančiomis priekinėmis žibintais bei viršutiniu skydeliu. Transporto priemonę galima valdyti dviem būdais: arba naudojant nuotolinį valdymą, skirtą tėvams, kai tėvas pats pasirenka kryptį ir greitį, arba vaikas vairuoja automobilį visiškai savarankiškai. Jeep turi 4 variklius, kiekvienas po 45W, todėl jis varomas visais 4 ratais! Ratai yra minkšti putų, todėl užtikrina sklandų ir malonų važiavimą be drebėjimo. Jeep kiekvienam didelių automobilių mylėtojui!
Žaislas rekomenduojamas nuo 3 metų, tačiau 1 metų vaikai gali smagiai leisti laiką naudodamiesi tėvų nuotolinio valdymo pultu.
Naujas Raptor Drifter 4x4
variklis - 4x45W
baterija - 12V 10Ah
pultelis - 2,4 GHz, 3 greičiai, saugos sustabdymo mygtukas,
ratai - EVA putų ratai, 30 x 19 cm,
amortizatoriai - 2 x gale
pavarų dėžė - lėtas startas, pirmyn / atgal
šviesos - LED šviesos, priekinės, viršutinė šviesų panelė, apšviestas automobilio groteles, šviesų jungiklis,
Įranga:
Garso panelė
FM radijas
Bluetooth
Įkroviklis
Vairo ir garso mygtuko garsai,
Įrašytos melodijos,
Įkrovimo indikatorius
Oda sėdynė,
Saugos diržai,
Sėdynės matmenys 40 x 20 x 26 cm
Bagažinė
Laikymo vieta atsarginėje padangoje,
Durų atidarymas
Nešimo rankena
Sulankstoma rankena,
Automobilio matmenys:
Transporto priemonės dydis
Ilgis 123 cm,
Plotis 67 cm,
Aukštis 78 cm,
Transporto priemonės svoris 23 kg
Kartono dydis 109 x 77 x 44 cm
Kartono svoris 27 kg
Maksimalus svoris 30 kg
Įlipimo laiptelis: 23 cm nuo žemės.
Kitas automobilio įrangos:
Instrukcijos + montavimo rinkinys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.S2388.ROZ |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams |
| Kolio dydis: | 30 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 123 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 109 x 77 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 41 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 78 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
