Vaikiškas elektrinis automobilis GT Sport raudonas
Kód: R-PA.BBH-718A.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis GT Sport atvyksta ant minkštų putų Eva ratų ir galingo elektrinio variklio. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos. Kitas įrengimas yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su USB, MP3 ir AUX įėjimais.
Automobilis turi automatinį stabdį, kuris aktyvuojamas iš karto, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Vaikas gali vairuoti savarankiškai, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis 2x RS380-12V / 6000RPM
- Baterija 12V 4,5Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Ratai 23 x 7,5 cm
- Amortizatoriai 2x
- Pavarų dėžė į priekį ir atgal
- Sėdynė 34 x 19 x 24 cm
- Transporto priemonės ilgis 108 cm
- Transporto priemonės plotis 67 cm
- Transporto aukštis 48 cm
- Transporto priemonės svoris 13 kg
- maksimalus svoris 25 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: SD, AUX, USB įvestis
- iš anksto įrašytos melodijos
- Mygtukas su melodijomis ir signaliniu garsiniu signalu
- Variklio garsai paleidžiant
- Durų atidarymas
- Bagažo skyrius galinėje dalyje
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BBH-718A.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 56 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
