Vaikiškas elektrinis automobilis Audi R8 Lift baltas
Kód: R-PA.A300.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Audi R8 Lift yra puikus pasirinkimas sportinių automobilių entuziastams. Jis turi stilingą išorę su priekiniais LED žibintais ir logotipu, kuris yra licencijuotas įmonės Audi.
Interjeras yra įrengtas patogia sėdyne iš minkštos ekologiškos odos ir muzikos pultu su USB, MP3 ir Bluetooth įėjimais. Automobilis turi mygtukus su iš anksto įrašyta muzika, signalizacija ir melodijomis.
Vaikui leidžiama savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Nuotolinis valdymas yra aprūpintas mygtukais, kurie keičia važiavimo kryptį, greitį ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
- Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metųsu svorio apribojimu iki 30 kg.
- Pakuotėje yra kroviklis, baterija automobiliui ir nuotolinio valdymo pultas.
Techniniai parametrai:
- Galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Ratų matmenys 22 x 7 cm
- Sėdynės matmenys 32 x 18 x 20 cm
- Transporto priemonės matmenys: ilgis 104 cm, plotis 59 cm, aukštis 46 cm
- Pavarų dėžė į priekį, atgal
- Transporto priemonės svoris 11,5 kg
- Maksimalus krovumas 30 kg
- automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Putų EVA ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Muzikos pultas: USB, MP3, Bluetooth
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija ant vairo
- iš anksto įrašyta muzika
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A300.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | DMP |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 104 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 12 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 108 x 55 x 45 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 46 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
