Kosminis lazerinis pistoletas su švytinčiais efektais
Kód: L-3370Související produkty
Detailní popis produktu
Ginklas yra būtinas įrenginys gynybai nuo ateivių ir kitų paslaptingų padarų. Pristatytas kosminis pistoletas tikrai padės kiekvienam berniukui laimėti svarbų mūšį. Lazerinė ginklas turi specifinius garsus ir spalvotus LED šviesas. Mėlyna-juoda pistoletas yra įspūdinga žaislas visiems vaikams.
Kosminis pistoletas turi įdomią formą, kuri puikiai dera su mėlynos-turkio spalvos apdaila, derinant su kontrastingais oranžiniais akcentais. Kokie mygtukai yra ant pistoleto? Pirmas kvadratinis mygtukas skirtas taikiniui užfiksuoti, jis aktyvuoja charakteringą garsą. Kitas mygtukas skirtas LED diodų spalvos keitimui. Galite pasirinkti iš 5 spalvų, tokių kaip mėlyna, geltona, rožinė, žalia ir raudona. Kiti mygtukai yra, pavyzdžiui, ON/OFF ir garso keitimas.
SPECIFIKACIJA:
- matmenys 57 x 19 x 5 cm
- pakuotė 62 x 25 x 7 cm
- Vaikams nuo 5 metų
- CE sertifikacija
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323219496 |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 57 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Rozměry balení: | 62 x 25 x 7 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Tipas: | lentynos |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
