Vaikiškas elektrinis motociklas Vespa baltas
Kód: J-PA0238 BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motoroleris skirtas mažiausiems vaikams. Šoniniai ratukai užtikrina stabilų važiavimą. Elektrinis motoroleris maitinamas 6V 4,5Ah talpos baterija. Motoroleris turi švytinčius efektus. Korpusas ir motorolerio sėdynė pagaminti iš plastiko. Priekinėje panelėje yra laikrodžių ir greičio matuoklio imitacijos.
Savybės:
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Plastikiniai ratai
- Šviesos efektai
IŠMATAVIMAI:
- Skuteris: 65 x 37 x 52 cm
- Ratų skersmuo: 16 cm
- Pakuotė: 61 x 35 x 21 cm
- Sėdynė: 14 x 24 cm
- Ratų skersmuo: 18 cm
- Atstumas nuo sėdynės galo iki pedalo: 18 cm
- Scootero svoris: 4,75 kg
- Pakuotės svoris: 6 kg
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905258514130 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | Vespa |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 65 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| signalas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 3 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 37 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Savybės: | Su balansinėmis ratukais |
| Aukštis: | 52 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
