Vaikiškas elektrinis motociklas Future 88 baltas
Kód: R-PA.QLS-805.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas Future atvyksta su guminiu kraštu, kuris yra tylus ir netrikdo važiuojant. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje o saugumą užtikrins šoniniai ratukai.
Tarp gausaus įrangos yra priekiniai žibintai ir muzikos pultas su MP3 ir signaliniu tonu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 25W
- Baterija: 6V 4Ah
- Pavaros: į priekį, atgal
- Ratų skersmuo ir plotis: 26 x 10 cm
- Sėdynė: 14 x 24 cm
- Transporto priemonės matmenys: 88 x 46 x 56 cm
- Transporto priemonės svoris: 6,3 kg
- Maksimalus svoris: 25 kg
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Garso efektai: MP3 įvestis, signalizacija
- priekiniai žibintai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864942255 |
| Spalva: | Černá, Bílá, Šedá |
| baterija: | 6V 4Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | MP3, signalas |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Variklio galia: | 25W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
