Vaikiškas elektrinis motociklas BMW F850 GS geltonas
Kód: R-PA.JT5002A.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas BMW F850 GS atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje, o važiavimą tikrai pagyvins garso efektai, kuriuos galima įjungti naudojant muzikos panelę su įėjimais MP3, AUX ir USB. Motociklas taip pat turi signalą. BMW F850 GS yra aprūpintas galiniais smūgių amortizatoriais ir šoniniais ratukais.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Ratai 33 x 9 cm
- Pavarų dėžė į priekį
- Lėtas startas
- priekiniai LED žibintai
- Sėdynė 31 x 19 cm
- Transporto priemonės ilgis 112 cm
- Plotis 38 cm
- Aukštis 77 cm
- Svoris 15 kg
- Svoris 109 x 39 x 55 cm
Įranga:
- iš anksto įrašytos melodijos
- Pradėti
- Sėdynė
- Šoniniai ratukai
- priekiniai LED žibintai
- signalas
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB
- Putų Eva ratai
- Galiniai smūgio amortizatoriai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JT5002A.ZOL |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | BMW F850 GS |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 112 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, AUX |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Ratų matmenys: | 33 x 9 cm |
| Vairų plotis: | 38 cm |
| Sėdynės plotis: | 19 cm |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 77 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
