Vaikiškas elektrinis motociklas Chopper Faster baltas
Kód: R-PA.AHL008.BIASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška motociklas Chopper Faster su gausiu įranga ir novatorišku dizainu. Automobilio vidus yra įrengtas plastiku sėdyne, muzikos panele su Bluetooth, radiju, MP3, USB, SD, AUX įėjimais ir iš anksto įdiegta muzika. Kelyje apšviesite priekiniais LED žibintais.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 20W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Motociklo matmenys: 78 x 30 x 55 (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratų skersmuo ir plotis: 22 x 6 cm
- Sėdynės matmenys: 22 x 16 cm
- Svoris: 5 kg
- - maksimali apkrova: 25 kg
- Greitis: į priekį, atgal
Įranga:
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB, AUX, SD
- Bluetooth, Radijas
- Išankstiniai melodijos
- priekiniai žibintai
- Plastikinė sėdynė
- Plastikiniai ratai
- Variklio užvedimo garsas
- Šoniniai ratukai
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941067 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Medžiaga: | Plast |
| Licencija - prekės ženklas: | Chopper |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Bluetooth: | Taip |
| Ilgis: | 78 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 62 x 28 x 36 cm |
| Plotis: | 30 cm |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| Variklio galia: | 20W |
| Aukštis: | 55 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
