Vaikiškas elektrinis motociklas Cross 350W 36V žalias
Kód: L-20231Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis motociklas Cross atvyksta su galingu elektriniu varikliu ir baterijomis. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje, aptrauktoje eko oda.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 350W
- Baterija: 2x 18V 9Ah
- Greitis: 8-15 km/h
- Įkrovimo laikas: 8 val.
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- Motociklo matmenys: 116 x 53 x 75 cm
- Svoris: 30 kg
- Maksimalus svoris: 80 kg
Įranga:
- Eko odos sėdynė
- Pučiamosios padangos
- Hidraulinis amortizavimas
- Stabdys automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai motociklai |
|---|---|
| EAN: | 5905991024897 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x 18V 9Ah |
| variklis: | 350W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky |
| Saugos diržai: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 7, 8, 9, 10, 11 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 80 kg |
| Maks. greitis: | 15 km/h |
| Rozměry balení: | 116 x 21 x 61 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Transporto priemonės tipas: | moto |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
