Vaikiškas elektrinis keturratis su priekaba mėlynas
Kód: L-15530Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis turi 45W galingumą ir plačius plastikinius ratus. Keturratis skirtas važinėti ant žolės arba asfalto, o jo apkrova yra iki 30 kg.
Įrangą sudaro galimybė leisti muziką per Bluetooth. Prie prietaisų skydelio yra jungiklis važiavimui į priekį ir atgal, keturračiai automatiškai sustos, kai pakelsite koją nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 1x45W
- Baterija: 6V 7AH
- Pavarų dėžė: 2 greičiai (į priekį/atgal)
- Transporto priemonės ilgis: 106 cm
- Transporto priemonės plotis: 41 cm
- Transporto priemonės aukštis: 48 cm
- Greitis: 3 - 5 km/h
- Svoris: 6 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- maksimalus svoris 30 kg
Keturratės transporto priemonės įranga:
- Plati plastikinė ratai
- Bluetooth
- Plastikinė sėdynė
- priekaba
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5905515359085 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 1x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 106 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 6 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Suklijuoti ratai: | Ne |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 38 x 31 x 76 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 41 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 45W |
| Aukštis: | 48 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
