Vaikiškas elektrinis keturratis Quad Sport TX ATV geltonas
Kód: R-PA.HL699.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas keturratis Quad Sport TX ATV yra ideali pasirinktis mažiems nuotykių ieškotojams, norintiems patirti jaudinančią ir saugią kelionę. Dėl keturių galingų 35 W variklių ir dviejų 12V 7Ah baterijų vaikai galės mėgautis ilgomis pramogų valandomis. Nuotolinio valdymo pultas, veikiantis 2,4GHz dažniu, leidžia tėvams visiškai kontroliuoti transporto priemonę, o saugos mygtukas STOP iš karto sustabdo transportą.
Keturratis yra aprūpintas tyliais EVA putų ratais, kurių dydis 26 x 11 cm, ir priekiniais bei galiniais amortizatoriais, užtikrinančiais patogų ir stabilų važiavimą net nelygiu paviršiumi. Vaiko saugumą užtikrina saugos diržai ir tvirta juodos ekologiškos odos sėdynė.
Įrangos dalis yra priekiniai LED žibintai, atidaromos durys ir erdvus bagažinė, kurios matmenys yra 42 x 28 x 10 cm. Muzikos pultas siūlo MP3 grotuvą, Bluetooth, USB įėjimą ir mygtukus su melodijomis bei signaliniu garsiniu signalu tiesiai ant vairo. Baterijos įkrovimo indikatorius leis nuolat stebėti transporto priemonės būklę.
Techniniai parametrai:
- Varikliai: 4 x 35W
- Baterijos: 2 x 12V 7Ah
- Valdiklis: 2,4 GHz
- 3 greičiai
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Ratai: putų EVA 26 x 11 cm
- Pakabos sistema: 2x priekyje, 4x gale
- Šviesos: LED, priekinės, šviesų jungiklis
- Sėdynė: ekokožos, saugos diržai, 38 x 20 x 16 cm
- Kufras: 42 x 28 x 10 cm
- Atidaromos durys: Taip
- Transporto priemonės matmenys: 122 x 59 x 56 cm
- Transporto priemonės svoris: 18 kg
- Maks. apkrova: 40 kg
- Šviesumas: 14 cm
Įranga:
- MP3, Bluetooth, USB įvestis
- Garso ir signalizacijos mygtukai ant vairo
- Išankstiniai melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai ir nuotolinio valdymo pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| EAN: | 5903864985030 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V7Ah x 2 |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Kolio dydis: | 26 x 11 cm |
| Įranga: | megafonas |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| Ilgis: | 122 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 18 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 40 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Rozměry balení: | 120 x 53 x 35 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 56 cm |
| Garantija: | 2 metai |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
