Vaikiškas elektrinis keturratis ATV Power 12V 14Ah 4x4 baltas
Kód: S-QLS3288-WHITESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis keturratis ATV Power turi 12V 14Ah talpos akumuliatorių ir keturis 45W galingumo variklius, tai reiškia, kad keturratis turi 4x4 paviršiaus pavarą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir sėdynė, pagaminta iš ekologiškos odos.
Keturratis jus sužavės savo įranga, tokia kaip priekiniai LED žibintai ir muzikos pultas, kuris turi MP3, FM radiją, Bluetooth, USB, AUX, SD kortelės įėjimą ir mygtukus su iš anksto įrašytomis melodijomis bei signaliniu garsiniu signalu. Pradėjus veikti, išgirsite variklio garsus, o transporto priemonė sklandžiai pajudės ir sustos.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x45W
- Baterija: 12V 14Ah
- Keturratės transporto priemonės ilgis: 103 cm
- Keturratės pločio: 66 cm
- Keturratės transporto priemonės aukštis: 70 cm
- Sėdynės ilgis: 38 cm
- Sėdynės plotis: 19 cm
- Kola: 35 x 15 cm
- Kėbulo aukštis nuo žemės: 22 cm
- Krovumas: 30 kg
- Keturratės svorio: 21,3 kg
Savybės:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Ekologinės odos sėdynė
- Galinių smūgio amortizatorių
- Sustiprinti galiniai spyruoklės
- Lėtas startas ir 2 greičiai
- Muzikos pultas: MP3, FM radijas, SD kortelės įvestis, AUX, USB, mygtukai su iš anksto įrašytomis melodijomis ir signaliniu garsiniu signalu
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški elektriniai keturračiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724002802 |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| baterija: | 12V 14Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 103 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 21,3 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 112 x 64 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 66 cm |
| Sėdynės plotis: | 19 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Keturratis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 70 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
